- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $48.69 | $48.69 |
| 200+ | $19.43 | $3,886.00 |
| 496+ | $18.78 | $9,314.88 |
| 1000+ | $18.46 | $18,460.00 |
HOYL 200-S-0100 Specyfikacje techniczne
LEM USA Inc. - HOYL 200-S-0100 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do LEM USA Inc. - HOYL 200-S-0100
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | LEM USA, Inc. |
| Napięcie - Dostawa | 4.5V ~ 5.5V |
| Seria | HOYL-S |
| Typ czujnika | Hall Effect, Open Loop |
| Wrażliwość | 4mV/A |
| Czas odpowiedzi | 3µs |
| Polaryzacja | Bidirectional |
| Package / Case | Module, Single Pass Through |
| Pakiet | Bulk |
| Wydajność | Ratiometric, Voltage |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| temperatura robocza | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Liczba kanałów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Chassis Mount |
| Liniowość | ±0.5% |
| Częstotliwość | DC ~ 140kHz |
| Do pomiaru | AC/DC |
| Obecny - Dostawa (Max) | 25mA |
| Obecny - Sensing | 200A |
| Precyzja | ±1% |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| Status RoHs | Zgodny z RoHS |
| Poziom wrażliwości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Osiągnąć status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9030.33.3800 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak LEM USA Inc. HOYL 200-S-0100.
| Atrybut produktu | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Part Number | HOYL 800-S-0100 | HOYL 400-S-0100 | HOYL 600-S-0100 | HOYL 200-S/SP33-1106 |
| Producent | LEM USA Inc. | LEM USA Inc. | LEM USA Inc. | LEM USA Inc. |
| Czas odpowiedzi | - | - | - | - |
| Polaryzacja | - | - | - | - |
| Rodzaj mocowania | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Liczba kanałów | - | - | - | - |
| Wrażliwość | - | - | - | - |
| Liniowość | - | - | - | - |
| Obecny - Sensing | - | - | - | - |
| Seria | - | - | - | - |
| Częstotliwość | - | - | - | - |
| Precyzja | - | - | - | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | - | - | - | - |
| Do pomiaru | - | - | - | - |
| Package / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Napięcie - Dostawa | - | - | - | - |
| temperatura robocza | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakiet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | - | - | - | - |
| Typ czujnika | - | - | - | - |
HOY 551-S/SP30-0100LEM USA Inc.SENSOR CURRENT HALL AC/DC
HOYA 757-S/SPG00-0100LEM USA Inc.SENSOR CURRENT HALL AC/DC
HOYA 757-S-0100LEM USA Inc.SENSOR CURRENT HALL AC/DC
HOYL 800-S/SP33-1106LEM USA Inc.800A 3.3V OL BUS BAR MOUNT
HOYL 600-S/SP33-1106LEM USA Inc.600A 3.3V OL BUS BAR MOUNT
HOYL 200-S/SP33-1106LEM USA Inc.200A 3.3V OL BUS BAR MOUNT
HOY 551-S/SPG00-0100LEM USA Inc.SENSOR CURRENT HALL AC/DC
HOYL 400-S/SP33-1106LEM USA Inc.400A 3.3V OL BUS BAR MOUNT
HOY 511-S/SP30-0100LEM USA Inc.SENSOR CURRENT HALL AC/DC
HOYL 400-S-0100LEM USA Inc.400A 5V OL BUS BAR MOUNT
HOYA 757-S/SP30-0100LEM USA Inc.SENSOR CURRENT HALL AC/DC
HOY 551-S-0100LEM USA Inc.SENSOR CURRENT HALL AC/DC
HOY 511-S/SPG00-0100LEM USA Inc.SENSOR CURRENT HALL AC/DC
HOYA 639-S/SP30-0100LEM USA Inc.SENSOR CURRENT HALL AC/DC
HOYS 100-S-0100LEM USA Inc.100 A OPEN LOOP BUS BAR MOUNTTwój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.